Trenerzy i Kluby

Mighty Bulls

Główny klub, w którym obecnie trenuje na czele z żywą legendą MMA Grzegorzem Jakubowskim.

Piranha Grappling

Tutaj zaczęła się moja przygoda z nową płaszczyzną walki jakim był BJJ. Pod ekspertem Zbigniewa Tyszki stawiałem swoje pierwsze kroki na turniejach ADCC oraz amatorskich zawodach MMA.

MMACartel

Profesjonalna grupa managersko-promotorska. Specjalizuje się w kompleksowym prowadzeniu kariery zawodniczej w mieszanych sztukach walki na Czele stoi Paweł Kowalik. Jeden z najlepszych przedstawicieli w Europie i na Świecie

Sakura Rumia

Serce i dusza. W tym klubie w wieku 7 lat zacząłem przygodę ze sportami walki jakim Jest Karate Shotokan. Moim pierwszym Trenerem był Andrzej Kostun, który prowadził mnie zawodniczo razem z Słowamirem Piłatem aż do seniora. W tym klubie się wychowałem a obecnie jestem Trenerem i to jest kolejny rozdział mojego Karate.

Brzostek top team

Maciej Brzostek kształtuje mój boks pod walki MMA. Trafiłem pod jego skrzydła już jako amator, ciągła praca nad doskonaleniem uderzeń pięściarskich.

Maciej Brzostek
Beltor Team

Funkcja: trener boksu

Doświadczenie:

Maciej Brzostek na swoim koncie ma dwa brązowe medale mistrzostw Polski i złoty medal Pucharu Polski. W karierze stoczył on 98 walk, a boks trenuje od 13. roku życia. Doświadczenie trenerskie zbierał przez 6 lat za granicą, gdzie jak sam stwierdził, inaczej spojrzał na boks. Miał styczność z aż 9 trenerami, u których trenował i uczył się zawodu szkoleniowca.

 

Zbigniew „Zybi” Tyszka

Funkcja: Trener BJJ

jeden z najlepszych polskich zawodników grapplingu oraz sztuk walki bez kimon. ,,Zybi” może pochwalić się zdobyciem mistrzostwa Europy oraz świata w grapplingu oraz wywalczeniem mistrzostwa świata w ADCC. Ponadto, najbardziej znany jest ze swoich zabójczych technik kończących na nogi. Założyciel oraz główny trener klubu Piranhia Grappling Gdynia.

Grzegorz Jakubowski 

Funkcja: Główny trener MMA

Grzegorz Jakubowski Legenda Polskiej sceny MMA, człowiek, który stoczył pierwszą walkę MMA w Polsce. Zawodowo walczący w latach 2002-2008. Mistrz Polski w kick-boxingu w formule low kick z 1992. Założyciel oraz główny trener klubu Mighty Bulls Gdynia.

ALEKSANDRA ZIENOWICZ-WIELEBSKA

Funkcja: psycholog sportowy.

psycholog działająca w branży sportowej i filmowej. Absolwentka psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz studiów podyplomowych Psychologia w sporcie pozytywnym na Uniwersytecie SWPS WZ. Sopot. Członek Zespołu Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologii Pozytywnej. Certyfikowany Psycholog Sportu II Klasy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz rekomendowany Psycholog Polskiego Komitetu Olimpijskiego (2015 r., 2017 r.). 

Strona www : aleksandra-zienowicz

Przemysław Zarzecki - BETTER PER4MANCE

Na co dzień jest trenerem osobistym z uprawnieniami trenera medycznego oraz konsultantem ds. żywienia i suplementacji. W swojej praktyce skupia się na układaniu najbardziej optymalnych planów, nie ograniczając się do wykorzystywania wiedzy pochodzącej tylko z jednego źródła. Aktualnie pod jego opieką znajduje się okazała ilość sportowców, gdzie głównie prym wiodą piłkarze z najwyższych klas rozgrywkowych w Polsce oraz zawodnicy sztuk walki bijący się dla czołowych federacji z polskiego podwórka. Z ogromną pasją każdego dnia przekazuje on im swoją wiedzę oraz dzieli się zdobytym doświadczeniem, aby mogli stawiać sobie co raz ambitniejsze cele i osiągać wyżyny swoich możliwości.

Przewiń na górę