Logo

treningi mma reda

    Moje logo nie jest przypadkowe. Czaszka z koroną, to połączenie moich dwóch tatuaży: króla i asa. Znaczenie tych tatuaży, także nie jest przypadkowe. Król i as pik odgrywają dużą rolę w moim życiu, gdyż odzwierciedlają mój charakter oraz sposób bycia. Ponadto moja żona ma damę serce, więc to kolejny symbol, który prócz obrączek złączył nas na całe życie. 

  Znaczenie karty as pik: jest kartą magiczną, jest symbolem kart astrokartologik oraz wiedzy tajemnej. Jest osobą ambitną, myślącą przyszłościowo i skupioną. Jeśli wykorzysta swoją wrodzoną inteligencję, może osiągnąć wszystko, także uznanie i sukces. Jego silna determinacja pozwala mu osiągnąć wszelkie cele w życiu. Oczywiście jeśli as pik zechce skupić się na celu i pracować nad jego realizacją. Marzy o miłości idealnej i ma duże ideały w związkach. Jeśli da siebie innym, znajdzie prawdziwe szczęście. Szczęście i spokój ducha może odnaleźć w oddaniu się poprzez poświęcenie. As pik bardzo nie lubi, aby mu rozkazywano.

   Król pik karta mistrzostwa. Karta mistrza, rządzi poprzez wiedzę i pracę, mistrzostwo we wszystkich dziedzinach lub w wybranej dziedzinie, ma najwyższy potencjał ze wszystkich kart ale musi podjąć się roli króla i nie unikać odpowiedzialności. Karta ta, oznacza człowieka obdarzonego autorytetem i przywódcę. Człowiek bystry, inteligentny, ostry, z ciętym językiem i dowcipny. Król pik to ktoś, kto leczy i pomaga. Rady tej osoby będą cenne dla twojego samopoczucia. 

   Patriota, który ma wytatuowane godło Polski na lewej piersi, musi czymś je dopełnić, więc nie mogło zabraknąć symbolu oznaczającego: śmierć wrogom ojczyzny. Czaszka z piszczelami towarzyszy asowi pik. Czaszka i piszczele to również ważny znak w masonerii, gdzie symbolizuje przemijanie świata materialnego. Symbol ten jest używany w rytuałach inicjacyjnych jako symbol odrodzenia.

Przewiń na górę